Öğrencilerimizden

Öğrencilerimiz Ne Diyor

On parmak yazı yazmayı öğrenip katiplik sınavlarına girmeyi istiyordum ama kendime güvenmiyordum. Hocamız ilgisiyle ve güleryüzüyle bana çok kısa sürede yazmayı öğretti. Şu an bakmadan on parmak yazabiliyorum. Kendime güvenim de arttı. Merkomte ve hocalarıma çok teşekkür ederim. Düşünenlere tavsiyem hiç korkmasınlar, burada bol pratik yaparak hızlıca öğreniyorsunuz.

Öğrenci Fatma Parlak

Okuluma Açık Liseden devam etmekteyim. Babam gibi kısa yoldan meslek sahibi olmak istiyordum, malum boş gezen bir sürü üniversite mezunu iş bulamıyor. Babamın üretim Atölyesi var. Atölyede çalışabilmem için Autocad ve Solid çizim programlarını bilmem gerekiyordu. İnternetten Merkomte Bilgisayarla iletişim kurdum. Bu programları mesleğinde zirveye çıkmış Yüksek İnşaat Mühendisi hocalardan üst seviyede eğitim aldım. Şu an kendimi donanımlı ve ve çok mutlu hissediyorum. Teşekkürler Merkomte ve değerli hocalarım. Size minnettarım.

Öğrenci Halil Mert Tezcan

İşimde yükselebilmem için bilgisayar sertifikası istediler. Kısa bir sürede kursu başarıyla tamamladım. Şu an istediğim makama geldim. Teşekkürler Merkomte. Tüm hocalarıma da ayrıca teşekkür ediyorum güleryüzleri ve bizimle ailemiz gibi ilgilendikleri için.

Öğrenci Ahmet Öztürk

Merkomte Bilgisayara ilk başta sadece işletmenlik kursu almak için geldim. İşe girmem için bu eğitimi almam gerekliydi ama sonradan kurstaki hocalarımın tavsiyeleriyle 10 parmak yazı yazma kursu, photoshop ve coreldraw eğitimlerini de aldım. Şu anda bir işim var, bir reklam firmasında çalışıyorum. Çok mutluyum, iyi ki Merkomte'ye gitmişim, iyi ki hocalarımla tanışmışım.

Öğrenci Rana Duru